Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10, temp, Edge

Dobrý den, můžete mi, prosím poradit. Kam se ve Windows 10 ukládají dočasné soubory a kam ukládá Microsoft Edge dočasné soubory a cookies? Našel jsem spoustu informací o tom, jak je smazat, ale žádnou, kde je najít. Děkuji za rady.

@echo off

RD /S /Q "%LocalAppData%\MicrosoftEdge\Cookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\INetCookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\Cookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!001\INetCookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!001\MicrosoftEdge\Cookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!001\MicrosoftEdge\User\Default\DOMStore"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!002\INetCookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!002\MicrosoftEdge\Cookies"
RD /S /Q "%LocalAppData%\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\#!002\MicrosoftEdge\User\Default\DOMStore"

--------------------------------------------------------------
Okopči text dávky nad perforovanou čiarou, otvor si Notepad.exe a vlož text do okna.

Ulož Notepad.exe s príponou *.bat napríklad na plochu, napríklad v tvare (Edge_clean.bat), spusti skript myšou, ako Správca !!!

Sprav si zástupcu.

Detto si môžeš vyrobiť úplný skript na mazanie nepotrebných zložiek a dát z W10. Ten svoj ti nedám, lebo by si vyplakával, že som ti sprznil celý systém. Že dostaneš výprask od tatíčka, ak príde z rachoty domov, apod.

Lebo ja mažem pod právami trustedinstaller hlboko celý Windows, aj systémové zložky, tempy, System Volume Information, logy, event, dowload, WinSxS, drivers, appx apod.