Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zhodnotit PC

Zdravim, prosim o zhodnocení pc, nevim jestli to do sebe všechno zapadá, sestavuju svůj první, tak mi prosim kdyžtak řeknětě co je špatně a popřípadně co by bylo lepší.

procesor-Intel Core2 Duo E6850 (product.jsp)
Ram-Kingston DIMM 2048MB DDR II ..možno dokoupit i větší(product.jsp)
Základní deska-prosím tu poradit aby to fungovalo
Grafick karta-ASUS EN8800GTS/HTDP, 512MB DDR3(1940MHz)(www.alza.cz/graficka-karta-asus-en8800gts-htdp-d843 70.htm)
Harddisk-Samsung SpinPoint F1 HD502IJ (product.jsp)
Zdroj-no v těch zdrojích se moc nevyznám, ale prej musim mít k graf. kartě aspoň 400W, poraďte prosim
Chladič-Zalman CNPS8700 LED (product.jsp)
Monitor-LCD monitor 22" LCD ASUS VW222S (lcd-panel-asus-vw222s-d79135.htm)
KEYS- CoolerMaster Elite 330 RC-330-KKN1-GP(product.jsp)
+doplňky

Chybí mi tu něco důležitýho ještě??Co se tam ještě dává??(kromě zvukovky, klávesnice atd., maj tam bejt ještě nějaký větráky?nebo tak?)

Moc všem předem děkuju!!

Láďa

6850 se kupoval před půl rokem dnes je lepší E8400 (spotřeba,přetaktování, rychlost fsb)

Ten chladič bych tam nedával, mám freezer 7 pro a chladí v pohodě E8400 3ghz@3,9ghz. Navíc stojí polovinu a podle pohledu je větší. Měď nepotřebuješ.

paměti jsou vhodné tak do kancl počítače. POkud chceš taktovat tak minimálně 800mhz spíš ale 1066 /mám crosair dominator 2*2giga 1066mhz cca 2700kč/

Tu 8800gt bylo dobré kupovat v listopadu prosinci, dnes je lepší R 4850

Deska - doporučuji gigabyte s čipsetem P35 jako základ. Byl sem spokojený S P35-DS4 ale můžeš si vzít i s menší výbavou (míň sata, horší chlazení), hlavně ať to má čipset od P35 nebo výš. Teď mám gigabyte EX38-DS5. Čipset P45 je nový a je zatím dost drahý (aspoň ve výbavě co požaduji já - 8+sata a raid) , něco extra navíc nenabízí.

Na ten samsung bych se osobně vykvákl a bral WD640AAKS není o moc dražší. Samsungům, nevěřím a když sem naposledy montoval 500g tak mě překvapili vibrace toho disku. Myslel sem že s tím doprava flákla a "načla ho" a nechal sem dopravit další...a vibroval stejně.

Zdroj -jako levný základ "fotrona" 500 ale corsair hx520 je hezky tichý...