Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu se dostat do nastavení routeru

Ahoj, mám router od TP linku a potřebuju se dostat do jeho nastavení. Když napíšu tplinkwifi.net, nebo 192.168.0.101, což by mě tam mělo dostat, tak mi prohlížeč napíše chybu. (Jsem na macu, wifi) Nevíte někdo, co s tím, prosím? Předem děkuju.

až se kočička bude obtěžovat vypsat si nastavení, uvidí adresu svého routeru=brány:

ipconfig -all

a kdyby to nebylo jasné, příkazy které mají mít viditelný textový výstup, se spuští v příkazovém řádku (okně):

cmd.exe

typické ip routerů jsou 192.168.0.1 nebo 192.168.1.1
pokud by uživatel úmyslně nastavoval jinou adresu, věděl by jakou, jak se vůbec do routeru dostat a nepotřeboval by se na to ptát.