Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presun dát z C (SSD) na D (HDD)

Dobrý deň
potreboval by som poradiť ohladne presunu informácii a najmä aplikácii z môjho 256GB SSD disku na môj 1TB HDD disk bez toho aby som musel aplikácie preinštalovať. Existuje na to nejaký program ktorý by to vedel spraviť alebo ako mám postupovať? Chcem si nechať len Windows a nejaké programy menšie na ssd disku.
Ďakujem za odpovede :)

a ty programy přesunuté na jiné písmeno disku mají fungovat stále stejně??

nebylo by lepší programy nechat tam kde jsou a přesunout osobní data z tupého uživatelského profilu na d:?
stažené soubory prohlížečů, videa, fotky, hudby, pouhé instalačky...
na ssd podstatně zredukovat swap a zrušit hiberfile

to je nezmysl, SSD je na aplikácie lepšie než HDD. A ideálne je inštalovať aplikácie vždy na SSD a na C, teda sys. oddiel.... naopak osobné data a iné súbory, a instalačky. Tie dať na HDD. Jak už ledník napsal. Ušetriť miesto sa dá práve tam, kdw je ho zabrané zbytočne mnoho (SWAP, body obnovy (nekdy si tupé vokno vyhradi aj cez 5GB), Hiberfile)

http://www.funduc.com

Tu máš nakreslený návod, dole:
https://www.funduc.com/app_mover.htm

Momentálne lepšie hniezdište upelešených zložiek smerom na novú chovnú stanicu či pevnú haluz na strome, ako tvorí SW k relokácii zložiek od; Funduc Software Application Mover, nepoznám. Prepíše registre, ini, gui, tabuľku MFT, proste nádhera, ako víno, so založenými rukami pohodového užívateľa usadeného hlboko v zamatovom kresle s whiskáčom plným burbonu v ruke.

Crack ti nedám, schrasti si ho "ex privata industria", lebo by ma hnali.