Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jde ve Wordu text ve sloupci rozdělit na sloupce?

Ahoj, mám konkrétní problém. Mám ve Wordu text, který chci rozdělit na dva sloupce v poměru 1:3 (tohle není problém) a v tom druhém sloupci mám text, který chci rozdělit na dva stejně široké sloupce. Ta druhá část už se mi nedaří, protože se Word tváří, že o tom prvním kratším sloupci neví a ten text v druhém sloupci na dva sloupce rozděluje po celé šířce strany.
Nevím, jestli je to chyba verze 2007, tak jestli by to mohl někdo zkusit v novější verzi, nebo pokud ví, jak na to, poradit.

Díky.

Lišta hore - Vložiť - Blok textu. (Je to ikona s veľkým "A" zobrazená v kapitálke textu)

Ak si myšou vytvoríš, natiahneš, blok(-y) určené pre texty, môžeš si týchto blokov na stránku f; A4 nasúkať koľko len chceš, či už v horizontálnej a hneď vedľa vo vertikálnej podobe nad sebou akýchkoľvek rozmerov.

Do hotových blokov sa vpisuje text, ktorý ti automaticky delí správne lingvisticky slová, ak máš delenie slov v rozmedzí nastavené.

Aspoň pri MS Office 2010, editor Word, mi to ide nastaviť s textovými blokmi na jednej stránke.