BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
No nejlelpší jsou jezdci co mají 256mega paměti což je zoufalost a ještě to podtrhnou nějakou hires fotografiíí. Ta se z jpg rozbalí v paměti do bitmapy takže zabere minimálně 4mega (1024*768*4) a ještě je v pamětí celkem 3x. Na normálním pc zpomalení moc nepoznáš. Normální PC ale nemá integrovanou grafiku
No dovolte!?!
Mám Intel C2D 3GHz, 4GB RAM, VGA 8800GTS.
V pohodě