Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber postarsi bazarove grafiky za par kacek (500-800) pro nenarocne hrani

Stavim pocitac ze starsich dilu urceny pro nenarocne hrani (WoT) a potreboval bych poradit, jakou grafiku tam dat - postacuje nejaka postarsi z bazaru, vykonove nekde na urovni GTX 750 (~3000 bodu v Passmarku je uplne v pohode). Momentalne mam vytipovanou GTX 570, ktere by se v danem cenovem rozmezi asi daly sehnat, ale mozna mate lepsi tip? Cena je rozhodujici a nemela by prekrocit nejakych 800 Kc.

Procesor, se kterym to pobezi, bude nejspis Xeon E5430 nebo neco v podobne kategorii, to jest 4jadro, 8-12M cache, 2,5 - 3 GHz, prkno je nejaky Asrock s chipsetem P31 (?).

Dik!

Na WoT? Od doby, co je to v HD, je to náročnější, leda bys hru přepnul do SD (v menu).
Ono se těžko radí konkrétní model, když nevíme, co zrovna mají v bazaru. Ale pro srovnání - synek má v PC Radeon HD6770 (přeznačený HD5770) a na něm WoT jede uspokojivě i v HD. To bys za ty prachy sehnat mohl.