Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava notebooku

Povedlo se mi do klávesnice vylít enerdiťák a půlka klávesnice nefunguje co s tím a případně kolik bude stát oprava, je to acer nitro 5

Co to je enerdiťák? Když to neumíš napsat, tak taková slova raději nepoužívej.

Oprava bude stát v rozmezí 0-10000 Kč. Podle toho, co vše je poškozeno. Kromě klávesnice může být zasažena i základní deska, kterou tekutina po čase rozežere = vyhozené prachy za opravu.