Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - některé stránky nelze načíst, přesměrování na stránku modemu

Zdravím,

mám internet od UPC, modem CBN CH7465LG.
Poté, co jsem dnes dorazil z práce, jsem zjistil, že nejdou načíst některé webovky. Plno jich funguje bez problémů (FB, YT), ale velká část nejde načíst (např. Linkedin) a při pokusu o načtení mě to vždy přesměruje na přihlašovací stránku administrace modemu a v adresovém řádku v prohlížeči se za linkedin.com přidá common_page/login.html - to se děje u všech stránek, které nefungují.
Modem jsem samozřejmě několikrát restartoval a zkusil se připojit z více zařízení a problém stejný.
Zkusil jsem si u sebe zapnout UPC Wifi-Free a přihlásit se do této sítě a tam vše funguje bez problémů.
Nevíte čím by to mohlo být? Evidentně je to něco v modemu.
Díky

profík příčinu najde do 5 minut, ale né na dálku. Nemáš náhodou někde nastavené proxy nebo filtr URL (který v naivní implementaci jde na http jen).

Je nutné rozseknou zda za to může modem či koncový křáp