Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri spusteni hry reset grafiky

Ahoj. Pred tydnem se mi zacal objevovat problem s jednou hrou konkretne WOW. Po spusteni hry se automaticky prenastavi grafika na vychozi. Zkousel sem preinstalovat ovladace na GK ale jedine co tak mi to jednou vyhodilo upozorneni ze byl zmenem hardware coz samozrejmne nebyl a jestli chci resetovat nastaveni, pri poslednim vypnuti jsem mel optimalni rozlišení a tak sem klikl na NE ale i tak se grafika resla z5 na 640x480. Nejde nejak naatavit primo aby se dana aplikace zpoustela v nejakem rozlyseni?

A čo takto napísať niečo aj o svojej zostave? Nevieme, čo tam máš. Z toho minimalistického popisu vychádza jedno - WOW má nastavené niečo, čo GK buď nepodporuje, alebo je ovládač v háji a nepodporuje to.
A asi nebudem ďaleko od pravdy, že máš desiatky po aktualizácii a M$ ti tam napchal svoje generické ovládače pre grafiku.