Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak funguje odpověd poslaná na SMS bránu?

Přišla mi SMS z čísla 5517, že jsem objednaný k zubaři (to mi chodilo už dřív). Ale tentokrát chtěli, abych na tu SMS i odpověděl, a tady nastává moje zmatení. Pokud na ni odpovím, tak jak ta brána ví, komu má odpověď doručit? Z té brány mi totiž chodí SMS i od jiných firem. Netuší někdo?

Cituji ze článku:

Jakmile dostane adresát SMS z našeho shortcode 5517 a odpoví, zaplatí za odpověď naprosto běžnou cenu za SMS dle svého tarifu. Více na: https://www.mobilmania.cz/placene-sms-brany---vyplati-se-pouzivat/smssluzbacz/a-1119055-ch-1039791

Web provozovatele: https://sms.sluzba.cz

Jejich brána SMS Gate umí přijímat odpovědi, jak je to technicky řešeno nevím, ale na webu mají popis API.

Z ceníku:

SMS Gate - příjem odpovědi na odeslanou zprávu a přeposlání na email 0,00 Kč

Wikane, a chodí ti z toho čísla skutečně upozornění od více firem?
Protože pak to mají jednoduše spárováné podle čísel.
Je jasně že nesmysl, aby více firem používalo stejné číslo.

Update:
No moment!
Mě z té brány chodí taky potvrzení o objednávce pizzi ?
Tak tady mě napadají dvě věci.
Buďto mají k odpovědi přístup všichni, kdo zaplatí za její služby, a nebo kdo naposledy odeslal.
Spíše bych to viděl na variantu 1 - tedy k odpovědi mají přístup všichni a jak se k ní postaví, je čistě jejich věc.