Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr základní desky

Zdravim Potřebuji vybrat základní desku , páč mi moje odešla. Nejlépe do 3k .
Grafická karta: gtx 750 ti
Procesor: amd fx 6300
Základní deska co jsem měl : msi 970a-g43
Spěchá
Změna předmětu, původně: Vybrání základní desky (Prasak)

Jistý si úplně nejsem , ale hodně lidi mi říkalo ze to bude nejspíš tím , přestal mi jít monitor , ( zkoušel jsem i jiný ) , píše no signál . A nesvítí mi myš ani klávesnice , tak typuju že stávkuje základovka .