Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta E-mailu

E-mail mi dorazil, ale nepodařilo se ho přeposlat a posléze se ztratil. Nesmazala jsem ho. Nikdo mi to nechce věřit. Prý se tohle nemůže stát. Leč opravdu se stalo. A proč se ho nepodařilo ani přeposlat?. Pomozte mi to vysvětlit.

Zřejmě šlo o email,který stačil poštovní klient smazat dříve,než jsi to zjistila. Pokud byl klient otevřený,tak se vymazání projeví až po opětovném přihlášení.Pokud by jsi měla klienta,třeba Outlook,tak se maily ukládají do složky v PC,ke ztrátě by nedošlo.