Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě licence/klíč Windows 10 jak to funguje?

Čus kluci,
prosím Vás jak to funguje když si chci koupit jenom klíč? To pak stáhnu ISO a při instalaci zadám klič kterej jsem si koupil? A je možný ho pak zadat vícekrát na jeden PC? Např: kdybych formátoval?
A ještě otázka máte nějaký web kde se dá koupit za rozumnou cenu?
Díky : )
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Pokud kupuješ jen key,tak je bezpodmínečně nutné mít přesnou verzi toho OS ke které je platný. Nikdy takovou věc nekupuj tam,kde není jasné k jaké přesné verzi OS to je. Zejména Aukro nabízí již použité klíče,tak pozor.

moji kolegové v práci si ty klíče z coa štítků fotí a pak je instalují známým. není vyloučeno, že ti hloupější je taky prodávají na aukru, dokonce více lidí jeden a ten samý.
proto nekupovat nikde, kde neposílají originální štítek.
známé servery s výhodným softwarem jsou v tomto ok.