Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPGRADE

Zdravím, potřeboval bych poradit, jelikož se ve výměně hardwaru moc nevyznám. Mám starší počítač se základní deskou pro procesory se socketem am2.
Já bych ale chtěl vyměnit procesor, tudíž musím měnit i základovku, která bude mít socket am2+, popř. am3. Budu si muset kupovat nový ramky a něco k nový desce, nebo si můžu nechat všechno kromě procesoru a naflákat to na novou? Jestli někdo bude ochotný poradit, budu rád. Díky za odpovědi

Jestli máš ještě AM2 socket, tak budeš měnit prakticky všechno, snad krom harddisku a bedny.
Potřebuješ desku, procesor, možná chladič, paměti, možná i zdroj, pokud je to něco hodně starýho.
Grafickou kartu si můžeš nechat stávající, jestli to však chceš na hry, tak i grafiku.