Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - ochrana soukromí a identity

Firefox - ochrana soukromí a identity
Jaké doplňky používáte do Firefox pro ochranu svého soukromí a identity?
1) Pro jaké účely je používáte?
2) Jak konkrétně vám pomáhají?
3) Jaké s nimi máte zkušenosti?
4) Jsou spolehlivé?

Nikoli. Nejedná se o nic komerčního. Pokud to tak vyznělo ze zadání dotazu, tak se omlouvám.
Chci jen pobrat inspiraci a dobré rady.
Jestli chcete a můžete, klidně doplňte otázky do začátku vlákna. Jsem laik a nevím, jestli jsem se zeptal dobře. Děkuji.

Jaké doplňky používáte do Firefox pro ochranu svého soukromí a identity?

Žiadne. Firefox má všetky tieto veci už v sebe implementované:
- ochrana pred sledovaním - stači si ju zapnúť
- súkromné prehliadanie - stačí sa iba prepnúť do režimu súkromné prehliadanie

Viac obrázok:

[FFsukr.jpg]

Jaké s nimi máte zkušenosti?

Dobré. Zatiaľ mi polícia nebúchala na dvere.