Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri instalovani Visual Studia 2017

Čaute, chcel by som sa opýtať či mi neviete poradiť s inštaláciou Visual Studia. Problem je ten, že pri inštalovaní súborov mi vypíše - unable to download instalation files check your internet connection. Internet mám v pohode - všetko beží jak má upload aj download mam 50 mbps. Operačny system je W7.

To mas WEB instalacku ? Mas na [C:\] dostatecne mista ? (jestli mas antivirus tak ho dezaktivuj. Muze branit stahnuti packetu pres branu firewall, inicializovat generaci instalacniho 'certifikatu')
Pokus se spustit instalacni soubor (kuprikladu vs_community.exe) jako "spravce", nebo stahni "offline" instalacku.
# Popripade z WEB instalacky by mela jit moznost vytvorit 'offline" (nemam vyzkousené) pomoci command-line
__priklad__

cd /d e:\vsc2017
vs_community.exe --layout

**

vs_community.exe --layout c:\moje_vs2017_instalacka_offline