Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hdmi nebo usb?

Zdravím.
Protože se v tom do podrobna nevyznám, mám dotaz na zkušenější. Jaký kabel použít pro přenos fullhd videí a fotek z fotoaparátu do Pc. Hdmi nebo Usb? Nebude mít přenos přes usb vliv na kvalitu videa ? Foťák má malý hdmi port, nemám raději koupit tento kabel, protože kvalita výsledného videa staženého přes usb se mi nějak nezdá.
Díky za radu.

Dobrá, dobrá...On asi ten problém bude v mém stolním pc, je totož letité a teď jsem koukal na rozlišení monitoru a tam je max 1440 x 900. + jakási starší grafika. Takže tomu zhoršení kvality se asi nelze divit, že? Stejně se chystám kupovat nový notas takže s úpravou a střiháním videa počkám až ho pořídím.