Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - AssertionError při editaci JDK

Dobrý den,

Nelze editovat JDK. Když, přes pravé tlačítko, zvolím edit, tak program zhavaruje - java.lang.AssertionError (ostatní, extérně přidané knihovny, lze editovat)

Používám NetBeans - konkrétně build #880.

Řešil jsem to na podpoře programu a bylo mi řečeno, že problém způsobuje právě Windows 10.

Nevíte, jak to, prosím Vás, opravit? Pár odkazů jsem našel, ale moc z toho moudrý nejsem.

Děkuji

Odkaz, ktorý si dal na build #880, robí build a test platformy pre Linux. Pre Windows je tam druhý job. Keď si pozrieš repozitár, z ktorého sa to buildí, tak oba buildy sú aktuálne unstable.

Opraviť to môžeš preštudovaním kódov na GitHube, úpravou programu a odoslaním Pull Requestu. Ak chceš NetBeans používať ako normálny používateľ, stiahni si stabilnú verziu zo stránok a nie posledný vývojový build.