Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router

Mam dotaz cim to je kdyz 20­krat za den vy­pad­ne net a musim re­se­to­vat mo­dem chvi­li de a pak za­se mo­dem je sta­ry cca 6 let

Nejspíš odchází napájecí adaptér toho routeru, obvyklá závada. Po 6 letech nonstop provozu už to nezvládá.
Sežeň adaptér se stejným napětím a stejným, nebo vyšším proudem a bude to zase OK.
Nebo ten adaptér dej někomu na opravu, je třeba ho rozlousknout a vyměnit v něm kondenzátory, ale to je práce pro elektronika s vybavením.