Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypršel čas spojení

Zdravím,
Chtěl bych poprosit o pomoc. Předem říkám, že nejsem žádný profík přes PC. Dnes odpoledne mi vubec nechtěl fungovat internet(LAN připojení) v PC, ale wifi normalně běžela. Zkusil jsem vyndat a zandat LAN kabel a internet normálně naběhl. Bohužel začaly nabíhat pouze nějaké stranky seznam, facebook a pod. fungují, ale některé stranky se mi nechtějí načíst a hlasí "vypršel čas spojení". Používám Firefox zkusil jsem podle návodu smaszat všechni cookies a mezipamět nepomohlo. Přenastavil jsem DNS na 8888 8844 ale pořád nic. Momentálně jsem na ntb a stránky normalně všechny načtu. Už nevím co s tím. Ještě k těm stránkám co se mi nechtějí načíst, když zadám něco do google vyhledávání normálně mi to vyhledá všechny stránky, ale v tu chvíli kdy rozkliknu nějakou stránku 3 minuty se načítá a hazí chybovou hlášku.
Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.

PC čistý, WiFi ide OK, LAN štrajkuje..... Ostatné zariadenia (asi) tiež idú v poriadku. Akurát u teba v PC ethernet karta ti spôsobuje problémy - môže byť poškodený ovládač karty, alebo odchádza karta. Treba si uvedomiť, že LAN karta a WiFi karta sú DVE zariadenia!

aktuální výpis nastavení se dá zkopírovat do souboru ... start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah jde přes schránku vložit sem.

zkus ještě otestovat nějakým antispywarem škodlivé doplňky v prohlížeči, antiviry to neodhalí.
dělají to všechny prohlížeče na tom pc?
taky bych zkontroloval nastavení proxy (ovládací panely - internet - připojení - dole: lan - prázdné kolonky)

jestli to tvůj systém umí, restartuj a zvol "nouzový režim se sítí", tam by se neměly spouštět nežádoucí programy z "po spuštění".

tady vkladám
USAGE:
ipconfig [/allcompartments] [/? | /all |
/renew [adapter] | /release [adapter] |
/renew6 [adapter] | /release6 [adapter] |
/flushdns | /displaydns | /registerdns |
/showclassid adapter |
/setclassid adapter [classid] |
/showclassid6 adapter |
/setclassid6 adapter [classid] ]

where
adapter Connection name
(wildcard characters * and ? allowed, see examples)

Options:
/? Display this help message
/all Display full configuration information.
/release Release the IPv4 address for the specified adapter.
/release6 Release the IPv6 address for the specified adapter.
/renew Renew the IPv4 address for the specified adapter.
/renew6 Renew the IPv6 address for the specified adapter.
/flushdns Purges the DNS Resolver cache.
/registerdns Refreshes all DHCP leases and re-registers DNS names
/displaydns Display the contents of the DNS Resolver Cache.
/showclassid Displays all the dhcp class IDs allowed for adapter.
/setclassid Modifies the dhcp class id.
/showclassid6 Displays all the IPv6 DHCP class IDs allowed for adapter.
/setclassid6 Modifies the IPv6 DHCP class id.

The default is to display only the IP address, subnet mask and
default gateway for each adapter bound to TCP/IP.

For Release and Renew, if no adapter name is specified, then the IP address
leases for all adapters bound to TCP/IP will be released or renewed.

For Setclassid and Setclassid6, if no ClassId is specified, then the ClassId is removed.

Examples:
> ipconfig ... Show information
> ipconfig /all ... Show detailed information
> ipconfig /renew ... renew all adapters
> ipconfig /renew EL* ... renew any connection that has its
name starting with EL
> ipconfig /release Con ... release all matching connections,
eg. "Wired Ethernet Connection 1" or
"Wired Ethernet Connection 2"
> ipconfig /allcompartments ... Show information about all
compartments
> ipconfig /allcompartments /all ... Show detailed information about all
compartments

v tom nastavení LAN mám pouze prázdné kolonk. Projet PC mohu ale nevím čím používám pouze malwerebytes. Po nečem se kouknu. A ten nouzový režim muj PC neumí.

Pardon snad je to toto
Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : DESKTOP-RQFTSR5
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No
DNS Suffix Search List. . . . . . : .

Ethernet adapter Ethernet:

Connection-specific DNS Suffix . : .
Description . . . . . . . . . . . : Qualcomm Atheros AR8171/8175 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.30)
Physical Address. . . . . . . . . : 2C-56-DC-7A-22-35
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2a00:1028:9196:fa1e:f587:7574:c4af:fbb6(Preferred)
Temporary IPv6 Address. . . . . . : 2a00:1028:9196:fa1e:64ed:1df0:ff6b:b993(Preferred)
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::f587:7574:c4af:fbb6%10(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 10.10.10.1(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : pondŘlˇ 22. ýˇjna 2018 16:44:47
Lease Expires . . . . . . . . . . : Łterě 23. ýˇjna 2018 18:55:03
Default Gateway . . . . . . . . . : fe80::1%10
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 10.10.10.254
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 36460252
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-21-8D-17-F1-2C-56-DC-7A-22-35
DNS Servers . . . . . . . . . . . : fe80::1%10
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled
Zkusím se do toho dostat ale nejsem si jistý