Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radeon rx 570 oc 4gb witcher 3

Dobrý večer chcel by som sa spýtať.Mám graficku kartu raden rx 570 oc 4gb-aspon teda myslím že mi poslali tu čo som objednal.Na tomto videu:https://www.youtube.com/watch?v=7AIXEJXiBTA mu to ide na 70 fps na ultra,ale ked to ja nastavím na take nastavenia ako má on tak mi ta dropuje aj na 55 fps.Neviete kde može byt problem ?Mám dačo ponastavovane v amd radeon settings mám to tam zapnute v zaklinačovi 3.Moj procesor je amd ryzen 2600,ramka 8 giga. dakujem za každu radu.

teras som si stiahol afterburner.Hra išla zozačiatku super ked šla na 1284 MHZ.Ptm som išiel dalej a po dlhšej dobe mi to droplo na 1200mhz -až dákych 1220mhz ptm a nechcelo to skočit na 1284mhz a ptm to začalo dropovat fps.Teploty su stále rovnaké do 70 stupnov.Može byt chyba že mi poslali pokazenu grafiku ?Kupoval som to cez alzu človek nikdy nevie.. To bolo iba v jednej oblasti ptm som išiel do druhej a skočilo tam 1284mhz a vtedy to začalo ist zase na 60 fps.

Otázka. Jede ti Grafika na 100%? Popřípadě kolik má spotřebu? Myslím si, že je i možnost problému ve zdroji. Mám stejný procesor a v některých hrách mi dost pomůže přetečení na 4.1Ghz pro stabilní fps. (gpu rx 580)
Zkus taky zkontrolovat ovladače AMD, ten radeon wattman občas dělá bordel. Ze začátku mi bf 3 jel na 23 snímků. Pak jsem zjistil, že mi proč si brzdil gpu na 30%.teď na 50% FHD ultra na 60fps. Hodně štěstí.

Teras ked som to taktoval to ide super.Dal som tam 1380 core cloack.Memory cloack 1900.Power limit +20..Ináč ked to mám na takýchto hodnotách počitač je dost hlučný.Píše že vetráky idu na 50% ale zdá sa mi to viac.Len neviem či mám dačo nastavovat aj v core voltage ?