Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravá čast ips monitoru nadech do zelena

Dobrý den, novy monitor ma na prave časti nadech lehce do zelena naopak na levo lehce do cervena, zaroven je leva cast svetlejsi. Neco jako na obrazku viz priloha. Neni to nijak vyrazne, ale tim ze pracuji s fotkami by mi to mohlo i celkem vadit. Jedná se o IPS monitor. Mohu se zeptat o jaky problem by se mohlo jednat než budu monitor menit? Problém s uniformitou ? Z PC jsem zkusil vyndat i gpu a pripojit monitor k integrované grafice a problém je stejny. děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tobe taky Dobry Den ;-)
Zkus vymenit, pouzit jiny VIDEO kabel (IMHO bude problém spis/snad jen v nem), zkus pouzit i jinaci video "PORT" :: (na té samé grafické karte né na vystupu IGP okruhu jako _VGA_ nebo _DVI _rozumis ne). V tom monitoru mas volbu "vychozi nastaveni" (restart) tak ho vyresetuj.
#Klidne zkus do toho monitoru zpojit neco jiného jak PC, treba tablet, nebo DVD, BR etc prehravac, zkratka cokoliv co ma nejaky video signal. To ti pomuze alepon urcit jestli je opravdu vadny, nebo ne. (hlavne zkus ten jinej kabel.
(Takle jestli je vadnej kabel, tak muzes zapojit cokoliv a kamkoliv a bude to to samé jestli mi rozumis) :-)

Nerozumim. Jak jsem dosel k cemu ? Proc by to nemohlo byt kabelem ? Kdyz ten monitor zapoji do neceho jiného jak PC, nezjsiti alespon jestli to dela PC ? Kdyz pouzije jinaci kabel tak mu to nepomuze determinovat jestli neni poskozen, nikdy jsi u zakaznika nemenil poskozeny video kabel, neverim.
Hulíš dobrý matroš
, borci otocte uz disk, to uz neni (tady to primitivni urazeni) ani smesné jak je to 100x opakované (mival jsi lepsi )..