Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem souřadnice z google maps do mobilu.

Dobrý den,
prosim Vás potřeboval bych dostat z google maps do mobilu souřadnice. Konkrétně do locus map.
Mohl bych je ručně přepsat ale to by bylo nadlouho.

Zasekl sem se na tom že nevim jak z google maps exportovat soubor se souřadnicema.

win7,doogee X5,locus map free.

funguje. ale v mobilu nevidim ani co to je za soubor. a jde mi to otevrit jen v aplikaci mapy google. a z druhe strany mi to taky nejde. v mobulu spustim apku locus map a ze bych mohl ten prijaty soubor vybrat a otevrit tak to taky bohuzel. nikde ho nemuzu najit.