Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi mi nebere hesla z linuxu.

Na notebook chci naistalovat Kali. Vše je v pohodě až do doby, kdy se v průběhu instalace chci připojit k wifi síti. Dlouze se vyměňují klíče a všechny pokusy skončily negativně. Mám tu tři wifiny a jsem si jistá, že je heslo zadáno na 100% korektně. Jeden AP je ode mě 1,5 metru. Všechno to jsou ale opakovače (repeatery). Nevíte kde může být problém, že to heslo linux nebere? Že se nenaváže spojení? Žádny blokování IP ani Mac nastaveno není.

Dá sa pomerna ľahko zistiť kde je problém keď vypneš na AP šifrovanie.
Keď sa ani potom nepripojí tak to problém nieje v hesle, ale niekde inde napríklad v nastavení regionu, alebo problém so zosilovaním zarušeného signálu.