Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné zahlcování počítače

Zdravím,
samovolně se mi zahlcuje počítač. Do dneška cca 10 gb za týden, dnes 6 gb za pár hodin.
Skenoval jsem esetem a malwarebytes. Ten druhý nějaké hrozby našel, šly do karantény a pak do koše, těch 6 gb ale ubylo potom.
Co to může způsobovat a co s tím?
Díky,
Petr

Zrejme sa ti ťahá veľká záplata W10.

Odhaľ tok dát in/out, IP adresy, servery, SW *.exe, a cestou Firewall prípadne v súbore Hosts im manuálnym nastavením zatni žílu u pytlíku.

Jednoduchšie je najprv zistiť, aký SW je za tento stav zodpovedný a hlavne, kde, do akej zložky sa ťahajú dáta, akú majú súbory príponu.