Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý počítač

dobrý den jde mě pomalu PC při startu než naskočí to trvá asi 2 minuty a i pak to jde pomalu net mám 1 MB ram je 512MB 2,6G OS pc mám asi 2 roky a tak nevím co s tím prosil bych to polopatě jsem senior al už hodně dlouho díky

Buďto zavirované nebo pouze zasrané od programů. Stáhněte program SUPERAntiSpyware odtud:
http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?p roductid=SUPERANTISPYWAREFREE
Až se nainstaluje, restartovat PC, při startu zuřivě mačkat do F8 a vybrat stav nouze s prácí v síti, dále spustit ten program, vyběhne na Vás tabulka, na které bude odkaz Click here..., tak na to klikněte, počkejte až se to stáhne, dále tlačítko Scan Your Computer, dále klikněte na kolečko Perform Complete Scan, Další a ono to začne scanovat, trvá to dlouho, až to dokončí tak vyjede tabulka s (ne)nalezenými viry, proklikejte se tlačítkem Další, Ukončete program, restartujte a už by to mělo jít trošku svižnějí, pokud tam byly viry, pokud ne, odnést do servisu, aby Vám přeinstalovali Windows, to už je celkem složité, dají se tím vymazat všechna data na disku.