Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní monitor k pc.

Dobrý den, rád bych se tu poptal na nějaký slušný monitor převážně na hry. Strop 8 tisíc.
Myslím si, že mi stačí FHD, ale rád bych 144Hz.
Přemýšlel jsem nad QHD, ale myslím si, že moje rx 580 by mohla mít značné problémy v jistých hrách. Říkám si, že by možná nemuselo být k zahození QHD 75Hz, ale rád bych věděl názor od někoho kdo se v tom vyzná.
Děkuji za Vaše návrhy.

P. S úhlopříčka max do 27,ale raději méně, něco kolem 24, 25..

Cim vetsi rozliseni obrazu, tim vetsi potreba vykonejsi grafiky.

Cim vic Hz ma monitor, tim je potreba mit vetsi FPS a tim je potreba vykonejsi grafika.

Takze otazka je zrejma, co za hry hrajes, nebot pokud to nejsou multiplayer FPS a TPS hry, tak by ti mohl stacit i FHD 60Hz, ale pokud to ma byt 27", coz povazuji v dnesni dobe za rozumne, tak tam uz neni od veci spis rozmyslet nad QHD rozlisenim.