Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ladění JIT

Ahojky přátelé,prosím poraďte mi jak se zbavit hlášky, co to znamená "ladění JIT" a hlavně jak to napravit.Chtěla jsem reinstalovat Windows,ale nefunguje mi CD mechanika,to je taky k .....
Windows 7 home premium 32bit,Intel/R/Core/TM/ i3-2330M CPU
V notebooku Sony Vaio VCPH2J 1E
Chtěla jsem sem vložit celý text hlášky ,ale je to hodně obsáhlé a nevejde se

ovládací panely - programy (nebo appwiz.cpl): v seznamu nainstalovaného sw jsou vidět i ms framework service packy.
je to tak šmejdsky napsaný sw, že jeho každá verze potřebuje opravu (servicepack), čili by tam neměly být neošetřené frameworky.

potom by to chtělo si projít celou tu chybovou hlášku až do konce, kde se píše o nějakých souborech. třeba z toho bude jasné, kde je vlastně konflikt.