Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook cerna obrazovka

Dobry den, notebook mi normalne fungoval, ale potom jsem zaklapl obrazovku a notebook se uspal. Po nejakym case jsem notebook otevrel a obrazovka zustala cerna, ale notebook normalne jede, zkousel jsem externi monitor a tam obraz jede. Notebook je lenovo.

model je y40-80 lenovo. Spodni kryt tohohle notebooku je celistvy, baterka vyndat nejde, to bych musel odsroubovat celej spodni kryt, a to se mi fakt nechce. Posvitit na to jsem zkousel, a taky nic, asi to bude tim kabelem.