Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na photoshop

Dobrý den potřeboval bych poradit. Nemůžu se rozhodnout jaký notebook vybrat jestli Acer Aspire 5, nebo Acer Nitro 5 Shale Black. Notebook bude především na profesionální úpravu fotek ve photoshopu. Děkuji za odpovědi

pokial na profesionálne využitie,tak na konzumné acery zabudni,hladaj niečo aspoň s quadro mobile NVS,alebo staršie fire PRO mobile,pokial chceš využívať profi funkcie photoshopu a la hw AALines acceletation,3D S3TC compressing a spol....na bežných "konzumných" grafických čipoch tie funkcie nieje možné hw akcelerovať a softwarovo pomocou len hlavného procesora/a hlavne nootebookového/ to trvá velmi dlho,pokial takéto profi funkcie photoshopu nehodláš využívať,stačí akýkolvek stroj s výkonným procesorom,dostatočne velkou RAM a velkým miestom na temp súbory na HDD,SSD takouto intenzívnou činnosťou velmi rýchlo zničíš,zatial sa tam velmi rýchlo prejavia určité mínusy dnešných SSD....