Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux Mint bezpečnost

Dobrý den,
pamatuji, že jednu dobu byl závažný bezpečnostní problém s některými verzemi Linux Mint, kdy byl server hacknut a uživatelům podstrčeny falešné iso obrazy obsahující backdoory a jiné hrozby, ale že prý ani nepodstrčené verze Mintu nebyly až tak moc bezpečné jak se předpokládalo. Potřebuji se zeptat, jak je to s bezpečností Linux Mint teď? Zlepšilo se to? Jsou nynější verze bezpečné?
Děkuji.

Ale dodám že ak si stiahne originálne ISO, čož sa dá overiť skrz hash, tak je veľmi vysoká pravdepodobnosť že v poriadku sú. I když pravda že nie 100%. Ale ak už chceme byť paranoidný tak môžme sa obávať aj toho že trebárs Intel priamo do processorov zabudoval backdoor. A pod.