Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno potPlayer

Zdravím, měl bych dva dotazy na tenhle přehrávač v pc
1. jak v něm nastavím, abych když kliknu ve složce na mptrojku, aby se automaticky přehráala v přehrávačí a přepla tu co právě hrála?
protože když zapnu nějakou mptrojku, apak kliknu ve složce na jinou tak se mi zapne nový okno potPlayeru a začnou hrát obě v kazdem svem oknu..

2. zdá se mi to, nebo potPlayer přehráva hudbu kvalitněji? tzv. ze hudba je při prehravani jakoby čistší?

Řešení:

Jedno okno:Předvolby / Obecné / Vícenásobné spuštění nastavit na: Vypnuto - přehrát soubory v existující instanci

Co se týká zvuku, je třeba vypnout všechny postprocesy, hlavně ekvalizer a nic nbemít zapnutého ve zpracování zvuku. Pravá myš na přehrávači - Zvuk

Jedno okno:Předvolby / Obecné / Vícenásobné spuštění nastavit na: Vypnuto - přehrát soubory v existující instanci

Co se týká zvuku, je třeba vypnout všechny postprocesy, hlavně ekvalizer a nic nbemít zapnutého ve zpracování zvuku. Pravá myš na přehrávači - Zvuk

1. spusti program, stlač F5 (predvolby) - Všeobecné - Viacnásobné spustenie - vypnuté: prehrať súbory v existujúcej....
2. potplayer, ale aj iné prehrávače hudby (napr. veľmi kvalitný je AIMP) používa na prehrávanie zvuku knižnicu BASS - veľmi kvalitná knižnica na spracovanie/prehrávanie zvukových formátov

jo aimp jsem před chvíli odinstaloval..oproti potplayeru je v podstatě to samé..ale potplayer mi po vložení odkazu z youtube přehraje přímo video z youtube v přehrávači..a + to videa z youtube srovnavá vyšky a hlasitost ze nektery viea na youtube jsou moc potichu a pres potplayer je to nahlas..:)

jinak dík už to přehráva v pohodě..

Pozor, PotPlayer pravidelně se připojuje k internetu při každé spuštění (i když update zakázán), je třeba zablokovat (ale s ohledem, že se ním třeba někdo rád přehrává videa na youtube atd) buď v hosts nebo jinak. Je to podezřelé, že se připojuje asi na 4 servery.

najdete si na internetu domeny potplyer

z hlavy to jsou
tiara.(g.)daum.net
potplayertv.*

K dotazu: 2. bylo zodpovězeno (Více instancí)
1. Potplayer má možnost buď nově otevřené soubory buď ihned začít přehrát nebo zařadit "deferovat" do aktuálního playlistu , přehraje se po skončení aktuálního souboru. :
>>> Pro TIP: Je možné Drag+Drop přesunou soubor do okna potplayeru a zobrazí se výběr, zda ihned přehrát nebo zařadit.

Související volba: Buď obecné nebo přehrávání: načte jen jeden soubor / celou složku / související soubory (poslední volba je skvělá, například když si otevřu GOPR1234.MP4, do playlistu se vloží celá série, s tím, že kurzor je na aktuální)

Co by mě zajímalo: Jak vypnout automatické pamatování pozici u hudby, tam mi to vadí (Ale u videí to používám naopak)

Pro TIP: Víte že umí Pomocí Shift,Ctrl, Alt + drag+drop jednoduše Pan / Zoom / Stretch?

Shift N= Normalizace Volume (akorát defaultní nastavení bylo nějak tiché)
Shift E= Ekvalizér

Tak to jsi mě dostal, potplayer pár roků používám (od dob KMPlayer) a v tomhle rozdíl nevidím a neznám o rozdílu případném. Jde o 1 software nebo o 2 exe soubory? Liší se snad v něčem případně?

Já spouštím PotPlayerMini64.exe – a z exe souborů tam odpovídající něco jako PotPlayer64.exe není.

Dodatek: Klávesa 5 = Reset nastavení Zoom/Pan/stretch

Pro Tip: Ctrl F5 = střídání režimu aspect ratio/zoomu ( Zachovat / Zachovat+vyplnit / Roztáhnout / pixel Zoom 0.5 / 1.0 / 1.5 / 2 .0)