Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde výhodne predať tablet?

Zdravím,

Dostal som k paušálu tablet Huawei Mediapad t5 a vzhľadom na to že ho nepotrebujem, rád by som sa ho čo najvýhpdnejšie zbavil.
Podotýkam, že tablet je doslova a do písmena nedotknutý. Nebol ani raz zapnutý, len sedí v originálnej krabici tri dni na poličke. Akékoľvek nasmerovanie by ma potešilo.

Ďakujem vopred za odpovede.

Ahoj, možností máš dosť veľa... môžeš napr. na FB napísať verejný príspevok, môžeš ho dať na bazár, môžeš napr. o ňom natočiť nejaké video na youtube, a to následne propagovať, aby to videlo čo najviac ľudí atď...

Ak skonbinuješ všetko čo som sem napísal, máš 80% šancu, že už dnes (od rána, nie od noci) ti už bude pípať mobil / emailová schránka, kde budú mať o produkt záujem.