Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube čo to znamená?

Chcel by som si speňažiť svoje videá, ale nechápem čo znamená "Hodiny pozerania za posledných 12 mesiacov". Lebo v podmienkach mám napísané, že ak chcem speňažiť video, tak tam musím mať 4 000 hodín pozretia. Ako to je myslené? Musím dokopy odpozerať 4 000 hodín videí na YT alebo ako to myslia?

Na to, aby si si mohol pýtať za video peniaze, bolo ti odpovedané. Ovšem i to video musí mať svoju kvalitu, pretože na video typu "sedím za PC, hrám hru a komentujem" sa ti nikto pozerať nebude.... Tak isto ani videá priamo z hier na YT až tak neletia (často sa pripoja na priamy stream z nejakých turnajov...). Sledovanosť videa zvýši jeho kvalita, dobrý a aktuálny obsah.
A o reklamách ---->
https://support.google.com/youtube/answer/2423005?hl=cs