Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 30.000

Ahoj.Chtel bych si koupit herni notebook.Nejlepe 17” displej ale jestli je nejake velke minus v 17 a doporucujete 15 tak bych prosil oduvodneni.Nejsem zadnej velkej hrac ale chci ho vyuzivat i na sledovani filmu a proto ten displej 17”.Jestli by mi nekdo mohl poslat nejaky odkaz tak bych byl strasne rad.

Obecne:

Znacky: Asus, MSI, Lenovo, Acer.

At to ma grafickou kartu minimalne GTX1050Ti 4GB nebo lepe alespon GTX1060 3GB.

Jo klidne 17", ale jsou drazsi.

Bud at to ma velky SSD disk, na ktery se nejake hry vejdou, takze 500GB minimum nebo at v tom je HDD 7200ot. Neber notas s diskem HDD 5400ot. (V kategorii do 30.000 tak vyradis vetsinu notebooku, ale opravdu neber 5400ot. nebo se ti notas a i hry povlecou jak snek.)

V 17" notasu už bude mít zřejmě místo na 2 disky. Takže menší SSD na systém a větší disk na data.

Co se týká velikosti, zase je to o tom, zda bude notebook převážně ležet na stole, pak klidně 17" nebo zda se bude notebook používat převážně jako přenosný, pak 17" bude velký, těžší bez větší výdrže. V tom případě raději 14" s externím monitorem.

On chce herni notebook a 5400ot. HDD je na prd i na ukladani her, tudiz potrebuje:

Moznosti:
1. 1x HDD 7200ot. 500GB+
2. 1x SSD 500GB+
3. 1x SSD 128GB+ a 1x HDD 7200ot. 500GB+
4. 1x SSD 128GB+ a 1x SSD 500GB+
5. 1x SSD 500GB+ a 1x HDD 5400ot. 500GB+ na uzivatelska data

Kdyz se podivas na typickou konfiguraci 17" herniho notasu do 30K, tak je to:

1x SSD 128GB a 1x HDD 5400ot. 1TB

tudiz na hry dost nepouzitelne. Bude muset hledat a najit neco z predeslanych moznosti, co je rozumejsi, ale moc notasu se slusnou konfiguraci do 30K nenajde.