Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj nepasuje

Dobry den,
Mel jsem zdroj fortron 350w a zřejmě me odešel,tak jsem si koupil novy maxpower 500w .Jenomže ten stary mel hlavni konetir bily viz foto +jeste jedn (4kolik) a oba byli zapojeni do ZD a tento novy uz ma hen ren hlavni a ten 4kolik ma jen k větráku.
Pozn.ten stary zdroj mel jeden 4kolik k tomu hlavnimu a jeden k větráku kdezto ten novy ma hen k vetraku,nejsou stejne maji obráceně uspořádání koliku.
Děkuji za odpověď
Benda
Foto:vlevo stary ,vpravo novy zdroj-konektory

No - miesto jedného shit zdroja si si kúpil druhý shit zdroj..... to len tak na okraj.
Okrem toho - väčšina konenktorov zdrojov sú typizované, vrátane vetiev, aby ich bolo možné použiť do dosiek rôznych výrobcov. Teda (aspoň si myslím) je nemožné, aby bol "obrátený" - tak by odpálil dosku i seba (ten zdroj).