Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolaps grafických karet

Dobrý den, nečekám že můj problém půjde vyřešit ale chtěl bych ho aspoň objasnit. Mám 2 grafické karty GeForceMX(64mb) a ještě starší Geforce2(32mb). Před půl rokem jsem měl zapojenou tu 64mb a měl jsem rozdělaný CASE, kámoš mi poslal takový ten
skript "ze srandy" jak vám stokrát vysune a zasune CD-ROM, protože jsem pracoval na partiturách a nechtěl restartovat PC, vysunul
jsem napájecí kabel od CD-ROMU... PC se vypnul a když jsem ho chtěl znovu nastartovat uslyšel jsem pouze 'Tůůů tu tu tu' a černá obrazovka. Game over. Tak jsem vložil 32mb a žil šťastně dál... jenže DNES..... Mám nově nainstalovaný LINUX a mám jak integrovanou tak normální zvukovou kartu, protože mi nešel zvuk vysunul jsem ten malý jack od microfonu a když jsem ho strčil
do integrované zvukové karty vypnul se monitor!!! To s tou CDromkou dokážu pochopit, usmažil jsem to. Ale tohle??? Jen proto
že sem zapojil mikrofon se mi usmažila grafárna?!! I v tomto případě 'tůůů tu tu tu' při startu a nic dál.
Pokud se vám doma někomu válí stará karta rád odkoupím :-(

Na velmi vela percent mas nejaky studenak na MB alebo neupevnenu grafiku (zastrc ju poriadne a upevni na kejs). Zasunutim mikrofonu ani vysunutim CDROM sa nemoze odpalit graficka karta, takze predpokladam ze obe tvoje grafiky su funkcne. (P.S. a ak nie su tak vyhod rychlo aj zakl.dosku aj zdroj :)