Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal účet - problémy s platbou (poslanie sumy)

Dobrý večer, mám problém s platbou. Resp. kamarát. Môjmu kamarátovi som poslal žiadosť o úhradu sumy (žiadanie), keď klikne na "Zaplatiť", tak mu to ukáže chybu. Neviete čo s tým môže byť príp. kde je chyba? Peniaze má na PayPal účte pridané, kartu si odtiaľ dočasne odstránil, lebo si vybavuje novú. Každopádne nedá sa mu poslať platbu.

Veď práve, o toto ide. Že nefunguje ten paypal mail.

Každopádne som za neho kontaktoval aj podporu, a odpísali mi že musí mať overenú kartu. Ale toto je podľa mňa blbosť lebo ešte pred tým mi len tak skúšal poslať 5 centov na účet, aby otestoval či všetko ide ako má, a v pohode mi prišli peniaze. Takže ono to je v podstate taká "ruská ruleta", raz to ide, raz nie.

A chcem sa ešte spýtať, aké sú výhody overeného účtu na paypal? Príp. overenej karty?