Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější data v ČR, roaming neřeším

Zdravím, za kolik jde nejlevněji sehnat 10+ GB v ČR? Určitě je nějaký virtuál, o kterém nevím. Preferoval bych virtuální operátory v síti VF, pak TMO a O2 na posledním místě. Pokud někdo máte nějakou slevu u síťového operátora a jsou tam levná data, rád bych toho využil také ? Momentálně mám emtecko, proto nechci O2 síť - reálné zkušenosti. Díky

myslím že u Vás má najlepšie balíky dát operátor Kaktus. I tak ale neviem či ponúka "až" 10GB. Na Slovensku to máme lepšie, 300B dát za 12€ [~300czk]...

E: na stránke tarifomat.cz som našiel že by u Vás za 499/649czk malo byť možné zohnať 10GB (Mobil Data -- T-Mobile)

Právě že já mám teď 10GB za 419 Kč bez závazků a Kaktus je dražší. To se máte, šmejdi ? Ne, sorry. Zajímalo mě, jestli někdo nemá třeba navíc nějakou neveřejnou nabídku, protože můj kamarád má kamaráda, jehož strýc je někde ve firmě a mají 10 GB mnohem levněji než já.

Protože firma odebere spoustu SIM karet na jednu smlouvu, jednu fakturu a platí to (obvykle) spolehlivě. Jak kdokoli přeprodává, je s tím spousta práce okolo, hlídání, kdo zaplatil a kdo ještě ne, držení nějaké podpory pro BFU, kteří volají třikrát denně kvůli každé blbosti. Taky mám firemní datovku v dualSIM telefonu - 30 GB za cenu piva a nemyslím sud.

Od poloviny srpna mám Internet bez drátu Standard (T-mobile), 20 GB, 399 Kč měsíčně.
Je to samostatný tarif pro internet, nic dalšího k tomu. Vyjednala jsem si jej na zákaznické lince 4603.
Vím, že existují výhodnější tarify pro firmy, ale na ty – pokud vím – dosáhnou jen firmy.

Pokousel jsem se o to same a bez uspechu, takze pokud neberes od T-Mobile vic sluzeb, tak jsi mela jen velke stesti na nejakeho cloveka od nich, ze ti to dal.

Nema smysl psat neverejne nabidky, protoze sance na uspech je vyslovene nahodna.

Z oficialnich nabidek u nas vyjde nejlevneji to emtecko, ktere nechce (proc ja si ho zrovna poridil) a mujkaktus, kde je ale vyhodna cena podminena sledovanim Facebooku a aktivaci balicku v slevove dvouhodinovce, ktera byva 2x mesicne. Myslim, ze nic lepsiho v CR oficialne neexistuje.

To se mylis, Kaktus to ma jen na facebooku. Na jejich webu to byva az se zpozdenim. Pointa je jina, pokud chce mit nejlevnejsi data v CR, to znamena mujKaktus, tak musi ty dvouhodinove dobijecky 2x mesicne stihnout, coz zdaleka neni pro kazdeho. Staci abys delal nekde v terenu (na stavbe apod.) a nemas sanci. Ale i tak je mujKaktus dost vyhodnej, ale to emtecko ho bez dobijecek mirne predci.

Je to tady sileny, na druhou stranu asi bych mel zajem o sluzby jako HBO Go, Netflix a podobne a utratil bych spoustu penez. Zatimco za stavajici situace, kdy na chalupe nemam moznost mit nic nez omezene LTE a tam mam taky nejvic casu se koukat na filmy a serialy, tak si proste ty serialy stahnu nekde zadarmo a na chalupe si je z externiho disku pustim a usetrim. Takze vsechno ma svy pro a proti.