Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web os streamovani obrazovky pc

zdravim, jak muzu streamovat obrazovku na smart tv lg s webos? nemam procesor intel, takze widi pouzit nemuzu..
u sony bravie co byla androoid jsem v chromu dal odeslat a vybral tv, jenze to ted nejde a ja jsem v koncich.. umite poradit? diky

On, ale nechce streamovat nic na siet, on chce dostat video na TV a pokia to chce robit bez kablov jedina moznost je mirrorvanei obrazovky.
LG vo svojich modeloch samozrejme podporuje taketo nieco, alemusi to podporovat aj jeho nb/zariadenie. Win10 ma funkciu zrkadlenia obrazu priamo v sebe, je tu este otazka podpory zo strany hw.
Mozes skusit teda klonovat obraz ak ma win10 priamo v menu OS, ak nie musi ist cestou externych krabiciek ako je Chromecast a spol.
Inak Intel nie je nutnost, AMD ma vlastnu technologiu AWD.