Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photoshop - vyjmutí a vložení postavy

Dobrý den.
Už jsem v tom moc dlouho nedělal tak dotaz.

Vezmu magické laso a označím třeba postavu.
Pak ctrl+c.
Přepnu se nový obrázek a ctrl+v.
Umístím na místo a dam sloučit vrstvy.
Kdysi jsem však ještě používal nějakou funkcí jako rozostřit, která jako by rozmazala přechod mezí vloženým obrázkem a pozadím.
Poradí někdo?

Změna předmětu, původně: Photoshop (host)

Zřejmě máš na mysli funkci Refine mask v menu Select (v českém fotokrámu to bude něco jako Zpřesnit masku v menu Výběr, ale nemám český Photoshop). Zapoj Google a hledej maskování ve Photoshopu, postupů je spousta.