Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - náhrada za GeForce GTX 260

Dobrý den, mám doma jeden starší počítač a v něm grafickou kartu nvidia geforce gtx 260. Karta bohužel přestala fungovat a chtěl bych ji vyměnit. Prosím o radu jakou kartu koupit. Děkuji předem za odpověď.

Změna předmětu, původně: Grafická karta (host)

Core2Quad jede na 100%, pokud ma prehravat fullHD HEVC video, ale prehraje ho bez trhani obrazu, coz treba predchozi Core2Dual uz nezvladne. Nicmene osobne bych se na upgrade takovyho pocitace uz vykaslal a spis koupil novou desku + pameti + R3 2200G s integrovanou grafikou, ziska tak lepsi vykon a zvlast grafiku nemusi kupovat vubec.

Koukal jsem na Aukro a ceny mi prijdou dost strasne, GTX650Ti za tisicovku a podobne, ale porad lepsi nez si za stejnou cenu koupit GT710. Vic bych do toho nedal, ani pameti ne, protoze mu za pul roku treba odejde deska a co pak s tim.

Souhlas DDR2 prkna GB tu mám 2 kousky a ca 3 jsem tak různě hodil známejm šlapou jak hodinky, naopak u Asus už odešla síťovka a pár věcí u MSI IDE řadiče a taky nemůžu napsat že to jsou shity navíc to jsou všechno prkna minimálně 10 let starý.Chci vidět co se dožije to nový 1151 co mám když čteš že po pár letech kapou DDR3 prkna všech značek jak houby po dešti......:-)

CPU Mark:

Intel Core2 Quad Q8200 - 2813
Intel Celeron G3920 - 3113

Jinymi slovy i ten nejpomalejsi aktualni procesor je vykonejsi, takze z aktualnich grafik jakoukoli i tu nejlevnejsi grafiku, protoze vykon je dneska uplne jinde.