Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesa Caps Lock

Zdravím,

mám prosbu, koupil jsem si notebook ASUS X540NV DM025T a nefunguje mi caps lock. HELP ME PLEASE!
Jde to někde v nastavení zprovoznit? Jsem absolutní amatér přes PC, tak prosím popis jak pro blbečka. :-)

Všechny klávesy fungují, jen caps lock ne. Nejdou mi psát velká písmena. (pokud si nepomůžu shiftem samozřejmě)
Myslel jsem, jestli to nemám v nastavení někde povolit. Případně zda s tím někdo nemá zkušenost. Je to vada klávesy?