Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP Probook 4530s - Po aktualizácii nejde

Ahojte,

Môj notebook som mal cez noc zapnutý a podľa zistených informacii ta chyba ktorá mi teraz naznačuje zvykne robiť pri aktualizacii.

Po dokončení aktualizacii sa mi ntb resetoval a doteraz po každom zapnutý mi nahlásiť chybu: ,,Automatická oprava nemôže vás počítač opravit. Kliknutím na upresniť možnosti môžete vyskúšať dalsi možnosti dopravy počítače. Kliknutím na vypnúť počítač vypnuté.
Súbor protokolu: C:\WINDOWS\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt

Neviem čo mám robiť skusal som aj nejaký návod na youtube prečistenie disku .. reboot a podobne prišla,ý Ale nič... iba modrá obrazovka a na nej toto napísané.

Môj ntb:

Hp problem 4530s
4gb tam
Windows 10 home grémium
Intel hd graphics integrovaná
Mad raden hd 7100m

Hp problem 4530s
4gb tam
Windows 10 home grémium

3 omyly na 3 řádcích, chybu instalace řešíš čistěním disku - podle mě není ve tvých silách s tím cokoliv udělat. (pokud tím myslíš odstranění nepovedených aktualizací, pak snad jo, ale to je až poslední krok)

až k tomu zavoláš strýce / bratra / servis: vytvořit aktuální instalační médium w10, nabootovat z něj a spustit opravnou reinstalaci (=se zachováním souborů)

jistě že se můžeš z nějakého opravného média (třeba hiren boot cd) podívat do logu C:\WINDOWS\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt, ale moc šancí ti nedávám, to by ses tu neptal.
korektnímu update systémových souborů může bránit nekorektní ochrana "antiviru", smutně proslulý je avast.

obnova startovacích souborů a úklid:
https://www.thewindowsclub.com/automatic-repair-couldnt-repair-pc