Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se počkat, na až zlevní Samsung A8?

Dobrý den, uvažuji nad telefonem Samsung A8. Ten telefon se mi celkově líbí, vodeoděodolný, selfie dvojitá kamera, foťák ujde, TOP displej.. Prostě to, co jsem vždy chtěl. Ale zdá se mi, že za 7 tisíc - na Heuréce - je to pořád dost drahé. Půjde cena nějak rapidně dolů po Vánocích? Vyplatí se počkat?

I když ho slevní třeba na 6k,pořád už bude "starší model". 32GB úložiště mají modely mezi 4 - 5tisíci. Nový s 64GB pořídíš kolem 5,6tis. Tyhle kousky určitě fotí všechny stejně a liší se pouze v detailech.