Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multicast cez wi-fi

Dobry den,

chcel by som sa spytat taku vec: chcel by som u nas na bytovke streamovat multicastom cez wi-fi tv signal. Teda ja v pc by som mal tv-kartu a cez wi-fi by som vysielal multicastom video aby mohli ostatni cez wi-fi v ich PC pozerat. Je to mozne? Viete niekto o neakej stranke alebo niecom podobnom v sk/cz jazyku kde sa multicastom zaoberaju, lebo google je neaky skupy :)

Kdyz se nebavim o porusovani podminek sireni signalu bez svoleni provozovatele/poskytovatele signalu, tak by me zajimalo, v jake kvalite to bude vysilano ;)

Na rozliseni 720x... bylo 10Mbit/s UTP malo. Bude-li wifi na tom lepe, pak to pojede. Jinak se bude muset zajistit snizeni datoveho toku.

tak já se domnívám, že přece nezáleží jen na rozlišení a framerate, ale třeba taky na použitém kodeku. Nicméně MPEG2 by se do 10MBps měl s jedním TV kanálem vejít, když DVD má maximum typicky kolem 5-6Mbps. Horší to samozřejmě bude třeba s digitálním satelitním multiplexem..