Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone čas pred obrazovkou

Zdravím. Používam iPhone už asi pol roka a mám nastavený dátum narodenia ako pod 18 to znamená dieťa. Lenže dnes sa mi stalo to že mi funkcia Čas Pred Obrazovkou mi obmedzil nakomplet celý mobil a žiada odomňa kód ktorý neviem pretože som ho nezadával. Neviete ako ho zistím?

ptej se místního zastoupení apple, jakým právem ti nějaká americká lůza za mořem omezuje přístup k tvému krámu.
na druhou stravu - možná v dospělosti budeš ještě trochu vidět.
anebo si přečti náhod, je to nimravým písmem, to se ti bude líbit. tam by mohlo být něco o omezeních, se kterými jsi zapnutím telefonu souhlasil.