Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk -j de někde na nettu stáhnout zvukovej Hardware?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jde někde na nettu stáhnout zvukovej Hardware,protože jsem odinstalovala něaký ty nepotřebný programy a nechtělě jsem smazala něakej ten program na zvuk:-?,tak jsem to hledala na nettu a nikde sem nenašla ten hrdware ke stažení]:(.Tak mi pls poradte co a jak nebo jestli si mam koupit instalační cd.předem dík:-)
změna předmětu, původně: zvuk (LaKr) (Kráťa)

Zvukovej hardware mas vovnutri PC, je dost pevne zamontovany, urcite z neho nevypadol.

Ak si nieco odinstalovala tak asi ovladace, ovladace mas na CD ktore bolo dodane k pocitacu (k zakladnej doske). Alebo si to stiahnes z www stranok vyrobcu - k tomu je treba samozrejme vediet aku mas zakl.dosku alebo zvukovu kartu (ak nevies tak si pozri na krabici alebo na fakture, ak nemas tak mozes skusit everest home, napr. z www.slunecnice.cz)