Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson Expression Home XP-245 a Vaše zkušenosti.

Zdravím Vás. Chci si zakoupit tiskárnu Epson Expression Home XP-245. Ne kvůli ceně, ne kvůli kvalitě a ne kvůli čemukoliv jinému. Chci ji zakoupit pouze proto, že má oddělené náplně, mohu používat kompatibilní neoriginál barvy a sada 4 kompatibilních barev stojí 279,- Kč. Jenže jsem narazila na problém, o kterém někdo napsal recenzi na Alze. Prý má tato tiskárna extrémně velkou spotřebu inkoustu. Proto prosím ty, kteří ji mají doma, jestli by mi nenapsali jejich zkušenosti. Děkuji.

Jeden chytrý pán řekl: "Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci". Popřemýšlej o tom. ;-) Taková tiskárna se nekupuje na půl roku a tankový systém je IMHOj spolehlivější a levnější než cartridge a ještě ke všemu neoriginální - to bude sázka do loterie. Že se na to nevztahuje záruka, asi připomínat nemusím....

Až tak to pravda není. Tiskárny se dnes dělají jako takový lepší spotřební materiál, zvlášť ty levné.
Dejme tomu, že vydrží 4 roky. Je třeba si spočítat, zda mě spotřební materiál za ty 4 roky nevyjde na tolik, že by se vyplatila dražší tiskárna. To je vše.

Máš pravdu, že neoriginální náplně mohou způsobit problémy v hlavičce - zasychání apod.